משכנתאות: הריביות עולות וכיצד זה משפיע עלינו. מסלול לא נכון עשוי לעלות לכם מאות אלפי ש"ח יותר

הריביות על המשכנתאות עולות ומסלול לא נכון עשוי לעלות לכם מאות אלפי שקלים יותר!

אילנית מימרן מומחית למשכנתאות בבאר שבע, גיוס אשראי לעסקים וניהול פיננסי מסבירה את המורכבות הרבה שיש כיום בלקיחת משכנתא ועד כמה חשוב ללכת לבנק עם יועץ כדי לחסוך מאות אלפי שקלים.

התחלות הבניה בבאר שבע עולות בעשרות אחוזים דבר המלמד על שוק משכנתאות שעומד לגדול ולצמוח בעיר. אולם לפני שאתם ממהרים לקחת את המשכנתא כדאי לזכור כמה דברים חשובים.

לקיחת משכנתא עבור רבים הינה העסקה הגדולה ביותר שיבצעו בחייהם, סכום של 500 או 800 אלף ש"ח משכנתא ל-25-30 שנה היא עסקה ענקית שצריך לגשת אליה בשיא המקצועיות כדי לחסוך כמה שיותר. עצם לקיחת המשכנתא, ממי לקחת וואיך, וכיצד עוברים ועוקפים מגבלות כאלה ואחרות שלעתים יש.

הפקיד בבנק מייצג את הבנק ואומר למבקשי המשכנתא בדיוק את מה שמנהליו מבקשים ממנו להגיד. בעוד הוא מייצג את הבנק אני מייצגת את הלקוח. עורכת עבורו סקר שוק ובודקת כלכלית באופן מקצועי מה המסלול הטוב ביותר בהתאם למצבו הכלכלי של נוטל המשכנתא. לא תמיד הריבית הנמוכה היא המשתלמת, לא תמיד אורך השנים, צריל לבנות תמהיל נכון כל אלה חוסכים לכם הון עתק!

מסלול לא נכון או ריבית לכאורה נמוכה אך לא במסלול נכון עשויה לעלות לכם מאות אלפי שקלים לתקופת ההלוואה.

אילנית מימרן מומחית למשכנתאות, גיוס אשראי לעסקים וניהול פיננסי מסבירה את המורכבות הרבה שיש כיום בלקיחת משכנתא ועד כמה חשוב ללכת לבנק עם יועץ כדי לחסוך מאות אלפי שקלים. מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום
לפרטים נוספים לחצו על הקישור >> http://www.graphmatara.co.il/
מרכז ביג באר שבע טל: 08-6370595

השאר תגובה