משחק העונה? את האליפות אין מי שייקח להפועל באר שבע

האליפות הוכרעה אי שם בתחילת העונה שמכבי תל אביב דשדשה משחק אחר משחק והפועל באר שבע עם אותו מאמן אותה הנהלה רצו קדימה ואספו נקודות בישראל אירופה ועשו היסטוריה שלא תיאמן.

האליפות השניה מגיעה להפועל באר שבע מכל הסיבות שאפשר למנות. סגל איכותי הטוב בארץ, מאמן הטוב בישראל, הנהלה שמעניקה שקט, אצטדיון ביתי הטוב בישראל ואוהדים מדהימים ששומרים על הקבוצה והולכים איתה בכל משחק בכל מצב מעודדים ודוחפים.

המשחק ביום שבת לא משנה כבר את התמונה. יתכן שהפועל תנצח ותבטיח את האליפות יתכן ולא, אז מה? נחכה עוד שבוע, האליפות הזו לא תלך לשום מקום אחר. באר שבע קובעת את עצמה בצמרת הכדורגל הישראלי כמובילה שלו בעשור הזה. מכבי תל אביב ובאר שבע נאבקות כבר כמה שנים על התואר. באר שבע נוטלת אותו ברציפות בד ובד עם עונה מדהימה בליגה האירופית.

צריך לסגור את התואר סופית ולחשוב על העונה הבאה. על ההכנה לליגת האלופות, מה צריך לעשות כדי לעבור משוכה ענקית כל כך שיכולה להזרים למועדון 60 -70 מיליון ש"ח כבר בשלב הבתים.

באר שבע מתנהלת בשקט, מאמן שנמצא ברצף של שנים מהווה נכס ענק למועדון. הוא מזהה כשרונות איכותיים, מביא אותם, מנסה ולגורם להמשכיות של הצלחה. בנושא זה כל הכבוד לאלונה ברקת על החשיבה. לא פשוט היה להחליף את אלישע לוי לקבל החלטה אמיצה ולהביא את בכר שהוכיח כי הוא הטוב ביותר בישראל.

באר שבע בדרך לעונה שלישית שגם בה אין ספק היא תהיה בצמרת. עונה שלישית של אליפות? הכל יתכן, באר שבע בהחלט יכולה לעשות את זה. התחרות אינה קלה מול מכבי תל אביב  וגולדהאר, אבל אחרי שנתיים של רצף באר שבע היא בירת הכדורגל של ישראל, לא חיפה, לא תל אביב, באר שבע, כן, מה, עוד לא התרגלתם? אז תתרגלו. בצניעות התמדה נחישות.

 

%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%92%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%91%d7%95%d7%91%d7%99%d7%a5-%d7%97%d7%93%d7%a9

השאר תגובה