אות יקיר ארגון "יד לבנים" הוענק לראש העיר רוביק דנילוביץ'

בטקס מרגש שנערך בסוף השבוע (חמישי, 3/08) בבית יד לבנים בבאר שבע הוענק אות יקיר "יד לבנים" סניף באר שבע, בשם המשפחות השכולות, לראש העיר רוביק דנילוביץ'.

האירוע נערך במעמד יו"ר ועדת החינוך בכנסת ח"כ יעקב מרגי, מנכ"לית ארגון יד לבנים רחל לניאדו ויו"ר סניף יד לבנים בבאר שבע, דויד קורקוס.

יו"ר סניף יד לבנים באר שבע, דויד קורקוס, ציין בטקס: " לעונג ולכבוד לנו להעניק לך אות זה המציין את הכרת תודתנו על הליווי והאהבה ללא גבולות שהענקת למשפחות השכולות.  אין עוררין על כך שהטבעת את חותמך האישי לעד, בנוף העיר, בלב תושביה ובפרט בקרב משפחת "יד לבנים". "

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ' ציין: " תודה מעמקי הלב! ישנם רגעים מלאי התרגשות בחיים הציבוריים. הם לאו דווקא קשורים בפרויקטים גדולים, שנאמדים בתקציבי ענק, אלא במשהו אישי, אנושי, בעל עוצמות אדירות, שמחבר בין הלבבות. זכיתי לקבל את פרס יקיר ארגון ״בית יד לבנים״ סניף באר שבע, מהמשפחות השכולות, אותן אני מלווה כבר שנים רבות. אנחנו שזוכים לחיות במדינה שלנו, בארץ הטובה הזאת, חייבים לזכור בכל רגע את גבורתם ומסירות נפשם של הנופלים, למען חירותנו ועצמאותנו. את כוחות הנפש וההשראה, אני שואב, בכל פעם מחדש, מהמשפחות היקרות שמנחילות לכולנו, למרות הכאב הנורא, מהי אהבה ללא גבולות, אמונה בלב ותעצומות נפש להמשיך בדרך! אני מלא הערכה ותודה, על הכבוד שחלקתן לי. ברגשות עזים של אהבה, מאחל שתדעו רק טוב ושהקב״ה יאיר את דרככן ".