הונחה אבן פינה להקמת משכנות תלמידי מחקר ובני משפחותיהם באוניברסיטה

________________________________________________________

פרחי שוקולד

___________________________________________________________

קבוצת אשטרום נבחרה לתכנן, להקים, לממן ולהפעיל את 129 יחידות הדיור בפרויקט

במעמד נשיאת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב פרופ' רבקה כרמי, סגן הנשיאה ומנכ"ל דוד ברקת, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' ומנכ"ל קבוצת אשטרום, גיל גירון, התקיים אתמול (יום שלישי, ה-21.11.2017) טקס הנחת אבן פינה להקמת משכנות תלמידי מחקר ובני משפחותיהם באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

"זהו פרויקט מיוחד במינו, העשוי לשנות מציאות. בתחרות על תלמידי מחקר מצוינים, המשכנות הללו, הממוקמים בפריים-לוקיישן (סמוך לאוניברסיטה, למרכז הספורט האוניברסיטאי, למעונות ולתחנת הרכבת), הופכים את הפרויקט לייחודי ומבוקש. מזה שנים אנחנו מובילים את נושא המחקר, התשתיות והמלגות וידענו שבתחרות על תלמידי מחקר מתקדמים ומצטיינים, זהו ערך מוסף העושה את ההבדל", אמרה נשיאת האוניברסיטה, פרופ' רבקה כרמי.

מנכ"ל קבוצת אשטרום, גיל גירון: "אנו שמחים על יציאתו לדרך של פרויקט הקמת המשכנות החדשים. הפעילות הינה חלק מזרוע הזכיינות שלנו, שהינה אחד ממנועי הצמיחה של הקבוצה, שזכתה בשנתיים האחרונות גם במספר פרוייקטים בתחום הדיור להשכרה. אשטרום גאה להיות חלק מפרוייקט ייחודי זה, שהינו בעל משמעות כלכלית וערכית כאחד ובונה קשר ארוך טווח עם אוניברסיטת בן-גוריון והעיר באר שבע".

פרויקט המגורים, שממוקם בסמוך למעונות ע"ש זלוטובסקי בשכונה ג' ותחנת רכבת צפון בבאר שבע ייבנה בשיטת DBOT (תכנן-בנה-הפעל-העבר) באמצעות חברת "אשטרום", אשר מקימה, מממנת ומפעילה את הפרויקט לתקופה של 25 שנים.

במסגרת הפרויקט יוקמו 129 יחידות דיור, חלקן בנות 2 חדרים וחלקן 3 חדרים, מתחם ציבורי ושטחי חניה. שטח הפרויקט בסך הכל: 8500 מ"ר. תאריך היעד לאכלוס: אוקטובר 2019. מנכ"ל קבוצת אשטרום התחייב בטקס כי "החברה תסיים את הקמת הפרויקט לפני הזמן המתוכנן".

קבוצת אשטרום היא מחברות הבנייה והנדל"ן המובילות בישראל, ופועלת במספר תחומים וביניהם: קבלנות, תעשיות, זכיינות, יזמות למגורים ונדל״ן מניב בישראל ובחו״ל. לחברה מגוון פעילויות רחב, בין היתר בתחום הזכיינות, שבמסגרתן היא מבצעת ומנהלת פרויקטים בתחום תשתיות התחבורה, הדיור להשכרה, הקמת בתי משפט והפעלתם ופרויקטים ממגוון רחב בתחומים נוספים.

בתמונה:

פרופ' רבקה כרמי, גיל גירום, רוביק דנילוביץ ודוד ברקת מציגים את מגילת ההקמה ומשלבים ידיים להצלחת הפרויקט

(צילום דני מכליס)

_____________________________________________

יעניין אתכם גם

שירות "צלם- שלם" של תאגיד מי שבע

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח "תשלומים"> כנסו לאריח "צלם–שלם"> סרקו את ברקוד QR המופיע על גבי חשבונית המים. ניתן לבצע תשלום אונליין גם באתר התאגיד