ח"כ איציק שמולי למען הגמלאים

ח"כ איציק שמולי פגש הבוקר (א') את גמלאי באר שבע בבית ההסתדרות בעיר, זאת על רקע ביטול הביטוח הסיעודי קבוצתי הצפוי לקראת סוף השנה והמאבק המתנהל לטובת אותו נושא בכנסת כבר בימים אלו.

ח"כ שמולי אמר כי "יש למעלה ממיליון ישראלים שקנו ביטוח סיעודי במשך שנים מבלי שהיה להם מושג ששתלו סעיף כל כך קטלני אשר חברות הביטוח יכולות לבטל כל חמש שנים ולמעשה מכרו לכם ביטוח סיעודי כשאתם צעירים ועובדים והסיכוי שתשתמש בביטוח הזה הנו אפסי. המאבק שמתנהל כבר עתה בכנסת הוא דחוף ומהותי ומטרתו להגן עליכם, דור המייסדים שהקים את המדינה ובהינף חתימה שולחים אתכם להתמודד לבד מול חברות הביטוח."

ח"כ שמולי הוסיף כי "הפתרון לטווח הארוך היה ועודנו נשאר הביטוח הסיעודי ממלכתי, זאת כאשר התכנית אשר הוצגה לפני כמה שבועות על ידי שרי האוצר והבריאות, היא צעד ראשון בכיוון הנכון, יחד עם זאת אינה מהווה פתרון כולל."

________________________________________________________________

ביצוע פעולות מרחוק בקלות ובפשטות!

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח 'טפסים דיגיטליים'> פנייה חדשה לסטטוס נט> בחרו בטופס המבוקש. כך, תוכלו לשלוח מגוון טפסים לתאגיד המים ולהתעדכן בזמן אמת אודות סטאטוס הטיפול בפניה באמצעות אופציית 'היסטוריית הפניות שלי'. ניתן לבצע פעולות מרחוק גם באתר התאגיד. לחצו כאן