חנוכה – חג יפה כל כך: טקס הדלקת נרות חגיגי עם אליניב ברדה

טקס הדלקת נר חנוכה שנערך ביום ה' 15.12 בהשתתפות ילדי עמותת נגבה וקפטן הפועל באר שבע, אליניב ברדה, שהגיע לשמח את ילדי העמותה שמעריצים אותו.

כמאתיים ילדי עמותת ״נגבה״ הפתיעו ביום חמישי האחרון את קפטן הפועל באר שבע, אליניב ברדה, שהגיע כדי להדליק איתם נרות חנוכה. ירדן, (בתמונה) שהדליק את הנרות עם אליניב, קרא לחבריו ואלו הגישו לקפטן עוגת יום הולדת לכבוד יום הולדתו ה 36 שחל ביום שישי. אליניב קינח את הארוע המרגש בסלפי המוני עם הילדים האוהדים.

עמותת נגבה מפעילה מסגרות חינוכיות לילדים ונוער במדינת ישראל. מטרת העמותה היא לסייע לילדים ונוער בבניית דימוי עצמי חיובי ולקיחת אחריות. אלו יסייעו להפכם מצרכנים ליצרנים ולהובילם למצוינות.

העמותה מאמינה כי אלו יסייעו להרחיב את גבולות החשיבה ולפרוץ את קירות הזכוכית. מרכז הפעילות של העמותה הוא הפעלתם של בתי תקווה – מועדוניות למאות ילדים באזור באר שבע ובירושלים. כמו כן, העמותה מפעילה מועדון נוער, מקיימת הדרכות והכשרות לצוותים של פנימיות וכפרי נוער וסדנאות הדרכה להורים.

העמותה פועלת ללא מטרות רווח ועל בסיס תרומות.

בקרוב יפתח "בית נגבה" המבנה החדש שיקום בעיר הוקם בסיוע עיריית באר שבע אשר הקצתה את שטח המרכז ומסייעת לעמותה ע"י טיפוח סביבת המבנה וכן ע"י פיתוח וליווי תוכניות המצוינות שמפעילה העמותה.

המבנה, גודלו עולה על 1,400 מ"ר, יקום בליבה של שכונה ד' בבאר שבע ובהשקעה של 13,000,000 ₪

המבנה עתיד לשמש את כל אוכלוסיית העיר וירכז את רוב פעילות העמותה בעיר באר שבע.

קרדיט צילום: עמותת נגבה

________________________________________________________________

ביצוע פעולות מרחוק בקלות ובפשטות!

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח 'טפסים דיגיטליים'> פנייה חדשה לסטטוס נט> בחרו בטופס המבוקש. כך, תוכלו לשלוח מגוון טפסים לתאגיד המים ולהתעדכן בזמן אמת אודות סטאטוס הטיפול בפניה באמצעות אופציית 'היסטוריית הפניות שלי'. ניתן לבצע פעולות מרחוק גם באתר התאגיד. לחצו כאן