מרכז היום של עמותת איל"ן נפרדת מאחד ממייסדיה

מרכז היום של עמותת איל"ן בבאר שבע ערך אירוע פרידה מרגש ממנכ"ל איל"ן היוצא, שמעון צוריאלי, שהיה מבין היוזמים והמקימים של מרכז היום בעיר לפני כ-15 וחצי שנים.

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ, במהלך האירוע: "זה לא מובן מאליו שאדם לוקח משימה והופך אותה למפעל חיים עם רגישות, אנושיות, חמלה והרבה תקווה בלב".

מרכז היום של עמותת איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) בבאר שבע, ערך בשבוע האחרון אירוע פרידה מרגש מהאיש אשר היה מבין היוזמים והמקימים של מרכז היום בבאר שבע- מנכ"ל העמותה שמעון צוריאלי, שפורש לאחר 20 שנות פעילות ענפה בעמותה.

במהלך האירוע בו השתתפו מנכ"ל איל"ן היוצא שמעון צוריאלי, מנכ"ל העמותה הנכנס בועז הרמן, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ, מ"מ וסגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך והרווחה ד"ר חפצי זוהר, מנהלת לשכת הרווחה "לב העיר" מיכל כהן ומנהלת מחלקת השיקום מירי בן זיקרי, סמנכ"לית העמותה ענת לוי, עו"ס ראשי איל"ן אבנר עוקבי, יו"ר סניף איל"ן ב"ש מיקי ממרן, גזבר הסניף הנרי בן חמו, מנהלת הסניף דנה ביטון, חברי הנהלת הסניף, מטופלי מרכז היום, הצוות ומתנדבים, ריגשו חברי מקהלת מרכז היום את הנוכחים כששרו את השירים "אהבתיה" ו"עניין של זמן".

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ, נשא נאום פרידה חם ומרגש: "שמעון הוא השמש שלנו. הוא מדליק אור ואהבה, נתינה, חיבוק וחום אנושי יוצא דופן על כולם. זה לא מובן מאליו שאדם לוקח משימה והופך אותה למפעל חיים עם רגישות, אנושיות, חמלה והרבה תקווה בלב. אנחנו נמשיך להיות עוזרים ושותפים לאיל"ן בבאר שבע באהבה גדולה".

"שמעון יקר שלנו, אנחנו מבטיחים לך לשמור ככל יכולתנו על האיל"ן אשר נטעת בבאר שבע. לדאוג שילבלב ושיפרח ושפירותיו יהיו מתוקים. אנו חדורי אמונה כי עם כל התשומות בהם זיכית אותנו-נצליח להמשיך ולטפח את מרכז היום אשר מהווה מענה מיטבי למשתקמים שבו, שכן- תורתך היא מורשתנו", ציינה בהתרגשות בפני הנוכחים, מנהלת מרכז היום בב"ש, דנה ביטון.

שמעון צוריאלי, מנכ"ל איל"ן היוצא: "מרכז היום של איל"ן בבאר שבע הוא אבן הבוחן למרכזי יום בכל המדינה, מרכז זה מהווה מגדלור בעוצמה הבלתי רגילה של החברים בו. תודה לדנה ביטון מנהלת המרכז ולהנהלת הסניף על פעילותם ועל שכיבדו אותי באירוע כה מרגש. אני מודה לראש העיר וסגניתו ולכל החברים מהעירייה שהגיעו היום. באר שבע זכתה למנהיג משכמו ומעלה עם עוצמות מנהיגות שאין כמותן. אני קורא לך רוביק להגיע להנהגה הארצית של מדינתנו".

________________________________________________________________

ביצוע פעולות מרחוק בקלות ובפשטות!

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח 'טפסים דיגיטליים'> פנייה חדשה לסטטוס נט> בחרו בטופס המבוקש. כך, תוכלו לשלוח מגוון טפסים לתאגיד המים ולהתעדכן בזמן אמת אודות סטאטוס הטיפול בפניה באמצעות אופציית 'היסטוריית הפניות שלי'. ניתן לבצע פעולות מרחוק גם באתר התאגיד. לחצו כאן