ילד יחיד ומיוחד

ילדי גן גירית בבאר-שבע ביוזמה מרגשת ויוצאת דופן לאחד מילדי הגן האלרגי למזונות מסוימים

גן גירית חמ"ד באר-שבע הינו גן ייחודי – גן סיפור, בגן זה התחום הספרותי בולט במיוחד,הוא בא לידי ביטוי במגוון אמצעי למידה חווייתיים ומשמעותיים.

בגן לומד השנה ילד מקסים בעל אלרגיה לביצים, אגוזים, שקדים ובוטנים והילדים נדרשים לא להכניס מזונות הנושאים את האלרגנים הללו אל הגן.

כמחווה לילד ערכו הילדים יחד עם הגננת לימור יוספי פעילות ושיח בנושא והדבר הבשיל לכדי יוזמה מדהימה והוצאת ספר: "ילד יחיד ומיוחד", שיופץ לכלל ילדי הגנים בבאר-שבע. יוזמה המבטאת ערכים כגון היכולת לוותר, החלה וקבלה של האחר תוך הפגנת אמפתיה, סבלנות ודאגה לבריאותו של הילד.

מ"מ וסגנית רה"ע, מחזיקת תיקי החינוך והרווחה בעיריית באר-שבע ד"ר חפצי זוהר ציינה כי מדובר ביוזמה חשובה ומעוררת השראה המבטאת עוגן בחינוך לערכים, חינוך לאהבת הספר ומעל לכל חינוך לאהבת האדם.

זוהר הוסיפה, ג'ון דיואי אמר פעם כי "תפקידו של החינוך הוא לא להכין לחיים. חינוך הוא החיים עצמם", ואכן ראינו איך ילדי הגן מתנסים בלמידה אותנטית באהבה ובאמונה תרתי משמע. ציינה.

ליוזמה המרגשת של ילדי הגן והגננת לימור יוספי שותפים מנהל החינוך תרבות נוער וספורט בעיריית באר-שבע, משרד החינוך והספרייה העירונית.

________________________________________________________________

ביצוע פעולות מרחוק בקלות ובפשטות!

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח 'טפסים דיגיטליים'> פנייה חדשה לסטטוס נט> בחרו בטופס המבוקש. כך, תוכלו לשלוח מגוון טפסים לתאגיד המים ולהתעדכן בזמן אמת אודות סטאטוס הטיפול בפניה באמצעות אופציית 'היסטוריית הפניות שלי'. ניתן לבצע פעולות מרחוק גם באתר התאגיד. לחצו כאן