פרס הצטיינות מטעם החברה הישראלית לכימיה לפרופ' (אמריטוס) דן מאירשטיין 

נשיאה לשעבר של אוניברסיטת אריאל, פרופ' (אמריטוס) דן מאירשטיין, מהמחלקות לכימיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ובאוניברסיטת אריאל, זכה בפרס הצטיינות מטעם החברה הישראלית לכימיה (ICS) לשנת 2017.

הפרס מוענק לו על ידי העמותה המדעית הותיקה על תרומתו החלוצית לכימיה האי-אורגנית והשלכותיה על מתכות במערכות ביולוגיות. פרס ההצטיינות של ה-ICS  הוענק מאז שנת 1999 ל-29 מדענים, כולם מנהיגים בעלי שם עולמי בשדות השונים של הכימיה. הפרס יוענק לפרופ' מאירשטיין במסגרת הכנס השנתי ה-83 של החברה הישראלית לכימיה שייערך ב-13 בפברואר.

פרופ' מאירשטיין כיהן בין היתר כראש המחלקה לכימיה בקריה למחקר גרעיני, כנשיא החברה הישראלית לכימיה; משנה לרקטור אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, מזכיר החטיבה לכימיה אי אורגנית של IUPAC, יו"ר הוועדה הלאומית לכימיה, וחבר הוועדה המנהלת של החטיבה לכימיה אי אורגנית של החברה האירופאית לכימיה.

הוא זכה בפרסים ומענקי מחקר על הישגיו המדעיים, בניהם: פרס Meitner-Humboldt Research Prize  (בשנת 1997) ופרס Kolthoff (בשנת 1998) והתקבל כחבר ב'אקדמיה יורופיאה'.

 

___________________________________________________________________________________

ברשת ULTIMA ניתן למצוא מערכות ישיבה וסלונים מאיטליה בעורות ובדים יחודיים,התאמה אישית בעיצוב ובמידות. ניתן לקבל כל דגם במודל פינתי או ספה ארוכה. בנוסף יש מבחר של סלונים עם פתרונות אירוח ומיטות מובנות בסלון. כל זה בהנחות ענק של 40%-50%.כתובתנו האורגים 3 .