לראשונה בישראל: הסתיים המחזור הראשון של "גרעין טכנולוגי" בבאר-שבע

טקס סיום המחזור הראשון של "גרעין טכנולוגי" נערך לאחרונה במרכז לחדשנות דיגיטלית ( cdi) בפארק ההייטק בבאר-שבע. במסגרת הגרעין צעירים מרחבי עולם הגיעו לעיר לתכנית התמחות בתחום התקשוב, בסופה חלקם יתגייסו לצה"ל. מדובר בתכנית מסע טכנולוגית ראשונה ויחידה בארץ בה השתתפו כאמור מסיימי תיכון מרחבי העולם לפני כניסתם לשלב האקדמי של חייהם.  התכנית ממוקדת הכשרה טכנולוגית והתמחות מקצועית התקיימה בבאר שבע –  בירת הסייבר הישראלית וחשפה את חניכיה ליזמות, חדשנות וטכנולוגיה ישראלית. כל זאת לצד, לימודי עברית, סיורים בארץ והיכרות מעמיקה עם החברה הישראלית.

תכנית זו משותפת לגרעין לוטם, תכנית עלייה לחיילים בודדים לשירות בחיל התקשוב והסייבר. משתתפי הגרעין השתתפו בהכשרה טכנולוגית, בהתמחות מקצועית ועברו במקביל תכנית הכנה ייעודית לקראת הגיוס לצה"ל.

התוכנית היא פרי יוזמה של BIGIDEA בשיתוף עיריית באר-שבע, הסוכנות היהודית, מסע נפש בנפש, משרד הקליטה, אגף התקשוב בצה"ל, פרויקט מסע ו-cdi, המרכז לחדשנות דיגיטלית בבאר-שבע.

___________________________________________________________________________________

ברשת ULTIMA ניתן למצוא מערכות ישיבה וסלונים מאיטליה בעורות ובדים יחודיים,התאמה אישית בעיצוב ובמידות. ניתן לקבל כל דגם במודל פינתי או ספה ארוכה. בנוסף יש מבחר של סלונים עם פתרונות אירוח ומיטות מובנות בסלון. כל זה בהנחות ענק של 40%-50%.כתובתנו האורגים 3 .