בכירי רפאל באוניברסיטת בן-גוריון בנגב

הביקור התקיים כחלק מהידוק שיתוף הפעולה בין שני הגופים, לקראת פתיחתו של מרכז מחקר ופיתוח חדש של רפאל בפארק ההיי-טק האוניברסיטאי בבאר שבע בשנה הבאה

משלחת של חברת רפאל, בראשות יו"ר דירקטוריון החברה, ד"ר עוזי לנדאו, קיימה ביום יג' ביקור מיוחד בבאר שבע, כאורחת של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. את המשלחת אירח פרופ' דן בלומברג, סגן הנשיאה ודיקן למחקר ופיתוח, והיא סיירה במעבדה לרובוטיקה אוטונומית באוניברסיטה בראשותו של פרופ' הוגו גוטרמן מהמחלקה להנדסת חשמל ומחשבים.

בהמשך הגיעה המשלחת לפארק ההיי-טק האוניברסיטאי, שם פגשה את נטע כהן, מנכ"ל ב.ג. נגב טכנולוגיות ואת צפריר לוי, הסמנכ"ל לפיתוח עסקי של החברה.

זהו ביקור ראשון מאז הודיעה בספטמבר האחרון חברת רפאל על כוונתה לפתוח שלוחת מחקר ופיתוח בפארק ההיי-טק האוניברסיטאי בבאר-שבע, על מנת להרחיב את מאגר כוח האדם הפוטנציאלי לגיוס לחברה בתחומים טכנולוגיים כגון הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ומדעי המחשב, בעיקר מקרב בוגרי אוניברסיטת בן-גוריון.

רפאל הנה מפתחת ויצרנית של מערכות פורצות-דרך לאוויר, לים, ליבשה ולחלל, ומעסיקה כ-7,500 עובדים, כאשר כ-65% מהם הנם בעלי תארים אקדמאיים במקצועות המדעים וההנדסה. מתוך נתון זה, כ-300 הם בעלי תוארי PhD.

החברה נמצאת בתהליכי גיוס נרחבים בתחומים הטכנולוגיים וכאמור לעיל, על מנת להרחיב את מאגר כוח האדם, היא כבר פתחה שלוחות פיתוח נוספות בכרמיאל, בירושלים ובתל אביב, וכבר הניחה את אבן הפינה לפתיחת המרכז הנוסף בהר חוצבים.

________________________________________________________________

ביצוע פעולות מרחוק בקלות ובפשטות!

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח 'טפסים דיגיטליים'> פנייה חדשה לסטטוס נט> בחרו בטופס המבוקש. כך, תוכלו לשלוח מגוון טפסים לתאגיד המים ולהתעדכן בזמן אמת אודות סטאטוס הטיפול בפניה באמצעות אופציית 'היסטוריית הפניות שלי'. ניתן לבצע פעולות מרחוק גם באתר התאגיד. לחצו כאן