השריפה: המסרון שגייס מדינה שלמה למען משפחת שפדוב

לא רק בדרום גם במרכז ו-בצפון נענו להודעה שקראה לסייע למשפחה ששכלה בת שנתיים בגלל שריפה שהשתוללה בדירה. גובר החשד כי משחק בחומרים דליקים כפי שפורסם במהדורה המרכזית של חברת "החדשות" הביא לטרגדיה הנוראה, בביה"ח "אסף הרופא" מעדכנים: "מצבו של שניאור בן ה-4 מוסיף להיות קשה מאוד, נלחמים על חייו". המסרון שהתפשט לליבם של אלפי אזרחים- "מבצע עירוני ברמה של מדינה- אהבת חינם יש |פה| זה ארץ ישראל"

מוטי קדוש |חדשות באר-שבע|

הידיעה אודות השריפה הקטלנית שפקדה את בית מש' שפדוב מרח' דוד אלעזר בבאר-שבע בליל יום (ב' 26.3.2018 ) וגבתה ביגון קודר את חייה של ביתם הפעוטה-שרה בת השנתיים, התפשטה במהרה לאוזניהם של אלפי אזרחים, שלא יכלו להישאר אדישים, עם היוודע להם, נוכח האסון הכבד, על מבצע גיוס התרומות הנרחב שהחל ממסרון של אזרחית ומאוחר יותר להירתמות הלאומית.
כאמור היוזמה לסייע למשפחה שנקלעה לשריפה הקטלנית בעקבותיה בנוסף לאובדן הבת שרה השנתיים, אושפז בנם שניאור בן ה-4, שעוד הינו נאבק ברגעים אלו על חייו ביחידה לטיפול נמרץ ילדים בביה"ח "אסף הרופא", החל מ- SMS ששלחה תושבת העיר ב"ש-אילנית ירוחם, הודעה שהתפשטה במהרה בכלל הרשתות החברתיות והצליחה להוכיח כי אהבת חינם, יש פה בארץ בישראל. גם בצפון ובמרכז נרתמו למען המשפחה ששכלה בת בגלל שריפה, שכמעט איבדה ילדה שקפצה באומץ רב מהחלון והצליחה להינצל מאש הלהבות וכעת מייחלת לשלומו של בנם שניאור בן ה-4, שעוד הינו נאבק על חייו ביחידה לטיפול נמרץ שבביה"ח "אסף הרופא".
בראיון ל-"חדשות באר-שבע" אמרה ירוחם: "ישבנו מול הטלוויזיה ולא יכולנו להישאר אדישים, מה שהתחיל ממסרון, התעצם למשימה לאומית-זה מבצע עירוני ברמה של מדינה-אהבת חינם יש |פה| זה ארץ ישראל"
גם ב-"מודיעין" יש מי שנחלץ לעזרה: "מיד כששמעתי על האסון ועל היוזמה יצרתי קשר והצעתי את שירותי" דבריו של בעל חברת שירותי הובלות שאינו היחיד שביקש כמו אלפים לסייע.
במרחב נגב של משטרת ישראל ממשיכים לבדוק את גורם הדליקה וההערכה כי "משחק בחומרים דליקים" הצית את האסון הטראגי בו נספתה שרה שפדוב (ז"ל) כפי שפורסם במהדורה המרכזית של חברת החדשות- חוות דעת המומחים לה ממתינה המשטרה טרם התקבלה.
פעילות הגיוס שקורא ל-"כל סיוע אפשרי שרק ניתן, יתקבל בברכה" הצליח עד כה לאסוף ציוד בסיסי (הנעלה, ביגוד, כלי בית) ולרתום אנשי מקצוע מרחבי הארץ שיסיעו בשיפוץ הדירה שנשרפה כליל.
במערכת "חדשות באר-שבע" משתתפים גם כן בצער המשפחה האבלה, ומאחלים לשניאור שפדוב שנלחם על חייו רפואה שלמה.

יעניין אותך:

ביצוע פעולות מרחוק בקלות ובפשטות!

כנסו לאפליקציית 'וואטר-לי' – מי שבע> בחרו באריח 'טפסים דיגיטליים'> פנייה חדשה לסטטוס נט> בחרו בטופס המבוקש. כך, תוכלו לשלוח מגוון טפסים לתאגיד המים ולהתעדכן בזמן אמת אודות סטאטוס הטיפול בפניה באמצעות אופציית 'היסטוריית הפניות שלי'. ניתן לבצע פעולות מרחוק גם באתר התאגיד. לחצו כאן