מזל טוב: התינוקות החדשים לשנת התשע"ט במרכז סבן למיילדות בסורוקה

במהלך ימי החג, עם כניסתה של שנת התשע"ט חדר הלידה במרכז סבן למיילדות בסורוקה היה פעיל במיוחד עם 81 לידות. במהלך החג נולדו : זוג תאומים, 50 בנים ו32 בנות, הודות לכל אנשי הצוות המנוסים בחדר הלידה, בחדרי הניתוח, במחלקת יילודים ופגים ובמחלקות היולדות במרכז סבן למיילדות בסורוקה שעובדים לילות כימים בהבאת חיים חדשים לעולם.

היולדת הראשונה לשנת תשע"ט היא ד״ר אופירה אזולאי פרסטר, 36, מומחית ברפואה פנימית ובמהלך התמחות ברפואה דחופה במלר״ד סורוקה, שילדה את בתה במרכז סבן למיילדות בסורוקה עם כניסת השנה החדשה, במשקל של 3.805 ק"ג.

בעלה של אופירה, ד״ר חזי פרסטר, בשנה האחרונה להתמחותו באורטופדיה במרכז הרפואי סורוקה.

מספרים אופירה וחזי: ״בילינו בשעות הצהריים יחד עם הילדים בבריכה בעומר מקום מגורנו, ולאופירה התחילו צירים תוך כדי שהייתה במים. הבנו שבארוחת החג כבר לא נהיה ונסענו לסורוקה. הלידה עברה מהר ובקלות וזו הזדמנות להודות לצוות המדהים שיש לנו כאן בסורוקה בחדר הלידה ובמחלקת היולדות״.

מספרת המיילדת לוטה בן גל שיילדה את אופירה: ״אופירה וחזי הגיעו בערב חג לחדר לידה לקראת לידתה השלישית. אופירה הייתה בלידה פעילה, הייתה התקדמות מהירה והצירים הופיעו בעוצמה ובדחיפות. אופירה הועברה לחדר לידה ותוך מספר דקות הגיע ד"ר רוסלן המרדים להזרקת אפידורל.

לאופירה וחזי היה זמן לבדוק לשלומם של הילדים הגדולים שנשארו בבית, ההורים וארוחת החג ואופירה עם כוחות של סופרוומן, בשליטה מלאה, מסיימת את הלידה בלחיצות של שני צירים. החדר התמלא בשמחה, אושר ופליאה על קבלת ביתם הקטנה לעולם. ילדת חג אמיתית״

בתמונה :  אירנה קוביליוס אחות ביולדות א', אופירה וחזי אזולאי עם הבת שנולדה וכנרת לוי אחות ביולדות א'.

עניין אתכם:

ביצוע החלפת משלמים במי שבע- לחצו כאן