הבחירות ללשכת עורכי הדין במחוז הדרום: כמה ימים לסוף המרוץ וללא התערבות פוליטית

המרוץ ללשכת עורכי הדין במחוז הדרום מגיעה ליישורת האחרונה בין שלושת המועמדים עו"ד ליאור מרקוביץ', עו"ד רפי בוקר ועו"ד אלעד דנוך

הבחירות במחוז הדרום בניגוד למחוזות אחרים נערכים על שטח גאוגרפי עצום מאשדוד ועד אילת ובו יקחו חלק אלפי עורכי דין בעלי זכות בחירה.

הבחירות יתקיימו במספר מוקדים ברחבי הדרום. המערכת הפעם היא נטולה כל התערבות פוליטית מקומית. אגב ראש העיר של באר שבע רוביק דנילוביץ' אינו מעורב ואינו מתערב בבחירות ללשכת עורכי הדין ואיחל לכולם בהצלחה!

גם ביתר ערי הדרום אין מעורבות פוליטית שאינה מקובלת על עורכי הדין שרוצים לראות בבחירות אלה בחירה טבעית של המועמד שהם רוצים שיוביל את הלשכה בשנים הבאות לאתגרים חדשים ומשימות לקידום ענף המשפט במחוז.

הבחירות נערכות לתפקיד היו"ר ובמקביל להנהלת המחוז שפועלת לצד היו"ר ומקבלת החלטות חשובות כך שיש לה השפעה לא מבוטלת על הנעשה לאחר מכן.

לפי שעה לא נרשמים אירועים מיוחדים בבחירות אלה ולמעט כמה עקיצות בפייסבוק לא נרשמו אירועים חריגים. דבר שמוסיף אגב כבוד להתמודדות הזאת.

ב-18 לחודש יערכו הבחירות בהן יקבע יו"ר חדש ללשכת עורכי הדין במחוז הדרום. עורכי הדין במחוז יקבעו אותו באופן ישיר ונטול פניות או השפעות פוליטיות.

עו"ד ליאור מרקוביץ'

עו"ד רפי בוקר

עו"ד דנוך

עו"ד דנוך