איך לבחור חברה להובלת דירות בבאר שבע

הגעתם לרגע לו חיכיתם, המפתחות לדירה החדשה כבר בידכם, יש לכם תמונות 360 של כל הבית שכבר שלחתם לחברים. אנחנו לא רוצים להרוס לכם את החגיגה, לפני שאתם עוברים תצטרכו גם למצוא שירותי הובלות שישנעו את כל המוצרים שלכם בצורה חכמה ובטוחה.

למצוא חברת הובלות בבאר שבע, הוא לא דבר שאמור להיות מסובך אך למרות כל זאת החלטנו לייעל לכם את הבחירה ולרכז לכם את מספר הטיפים החשובים ביותר.

ישנן לא מעט חברות בתחום שירותי הובלות, איך נדע מי היא הטובה בשבילנו?

בעידן היצאת צדיק של היום רובנו סקפטים להמון הצעות מבעלי מקצוע, גם כשאנחנו ניגשים לעבוד עם בעל מקצוע אנחנו בטוחים בכל רגע שאנחנו נתונים לעקיצה. האם כך המצב צריך להראות? ממש לא.

הטיפ הראשון שאנחנו מביאים לכם היא לחפש חברת הובלות בבאר שבע עם המלצות. תוכלו לראות אין ספור פרסומים של החברה, מפרסומים בפייסבוק, חלקם בתקופת האולד סקול ומדביקים לכם מגנט של דפי זהב בכניסה לבניין, אך אין שום תחליף להמלצות מאנשים שכבר עשו שירותי הובלות באותה החברה.

היינו ממליצים לכם לבדוק בעזרת הרשתות החברתיות, עמיתים לעבודה וחברים קרובים על חברת ההובלות הטובה ביותר.

טיפ שני שאנו מביאים לכם היא לבדוק את הניסיון והוותק, בתחום שירותי הובלות כמו בהמון תחומים, התחום מאוד פרוץ. כל אדם יכול להשתמש ברכבו הפרטי, ואן ו/או משאית להתחיל לשנע מוצרים מבית לבית.

לכן חשוב מאוד לבדוק את הוותק של החברה, את הניסיון שלהם, כמה זמן הם כבר עובדים, מה הם עושים כדי לשמור על הציוד שלכם תקין.

בנוסף, תבדקו אם לבעל המקצוע יש רישיון "מוביל", רישיון זה מספק לו אישורי חנייה למטרות הובלה ומעיד על חברה אשר מפוקחת ברמה העירונית ועומדת בכל התקנים המבוקשים.

טיפ שלישי: הצעת מחיר מפורטת, כמה פעמים יצא לכם לגשת לקנות מוצר ואמרו לכם "אל תדאג, נסתדר". במצב הזה חברים, תתחילו לדאוג. שום דבר טוב לא יוצא מ"אל תדאג, נסתדר". תבקשו לקבל הצעת מחיר מפורטת אשר תכלול את כל המוצרים שיש לכם ויכולים לצוץ, על זמני שינוע, אספקה, כמות ריהוט, כמות ארגזים. חברת הובלות בבאר שבע אשר תתן לכם הצעת מחיר עוד לפני ששמעה על תכולת הבית והעריכה את הצעת המחיר היא חברה שהיינו מציעים לכם להמנע ממנה.

כמו שכבר יצא לכם להבין מהכתוב, למצוא חברת הובלות בבאר שבע היא לא דבר קשה, אך כמו התקשרות עם כל בעל מקצוע יש להיות עם היד על הדופק, לעבור על השלבים שציינו על מנת למנוע פערים או נזקים בלתי צפוים.

עכשיו כל מה שנשאר לכם זה להנות מהבית/המשרד החדש שלכם, ואני? אני אחכה שתזמינו אותי לקפה:)