היתרונות של יועץ משכנתאות בבאר שבע

האם לקחת יועץ משכנתאות היא דילמה שכל בעל עסק ואדם פרטי חווה אותה בשלב מסוים בחיים.

 האם כדאי לקחת את אותו יועץ משכנתאות, באיזה היקף, מה אני בעצם ארוויח מזה? ישנם מספר יתרונות ליועץ משכנתא. קודם כל כמובן שזה לא חובה ואין בכתוב להפציר בלקיחת יועץ משכנתא אלא באה להראות את היתרונות והמשאבים אותם נחסוך בעת בחירת בעל המקצוע.

יועץ משכנתא יחסוך לכם התרוצצות רבה מאחר והוא "את החומר כבר יודע", תחסכו חישובים רבים על מימונים והתעסקות מיותרת עם כסף שלא בצורה מקצועית, בנוסף לקיחת יועץ משכנתא חוסכת לכם ברוב המקרים המון המון כסף בעת בחירת הריבית האטרקטיבית.

נשמע טוב, אך צריך לשכוח שכל הכיף הזה הוא לא בחינם, האם זה עדיין שווה את זה?

חד משמעית כן!

בדרך כל הידע של לווה בתחום המשכנתאות הוא די נמוך, שטחי ואף רדוד ברוב המקרים. הלווה הרגיל מבין את המצב כמו שהוא מבלי להיכנס לפרטים הקטנים. לווה כסף, מחזיר אותו בריבית מסוימת לאורך תקופה ונגמר הסיפור. אז זהו שלא!

יועץ משכנתאות ידע להתנהל בצורה נכונה עם הכסף שלכם ואף כח המיקוח שלו גדול מהכוח של הלווה הרגיל.

יועץ משכנתאות מכיר את כל סוגי המסלולים, את המדדים העדכניים, כיצד אפשר להשיג ולייעל את המשכנתא בכך שהלווה ישלם ריבית נמוכה יותר שמתורגמת לחיסכון של עשרות עד מאות אלפי שקלים לאורך השנים.

בנוסף יועץ משכנתאות בכיר הוא כזה שיש לו קשרים בסניפי הבנק השונים מה שגורם לתהליך להתקצר באופן משמעותי, מקדם את זמני הפגישות עם הבנקאיים ונמצא איתך כדי להגן עלייך ועל זכויותייך, הלא הוא עוסק בדבר.

בנוסף יועץ משכנתאות יהיה זמין אלייך לכל שאלה בעתיד ובמקרה הצורך.

כוח מול הבנקים – מה שאין ללווה הרגיל!

אחד מהדברים שיש ליועץ המשכנתאות שלנו אין הוא כוח מול הבנקים. יועץ המשכנתא עובד מול הבנקים באופן רציף וקבוע ולכן לבנקים יש אינטרס גבוה לעבוד איתו ולתת לו וללקוחותיו את הריביות הנמוכות והאטרקטיביות ביותר… ממש כמו שימור לקוח. שירות ויחס שהלווה הרגיל לא מקבל.

חשיבות ביועץ משכנתאות קרוב

יועץ משכנתא ובכללי כל בעל מקצוע שאיתו אנו עובדים העדיפות שיהיה קרוב למקום המגורים.

אם אנחנו גרים באיזור באר שבע והסביבה האינטרס שלנו הוא למצוא יועץ משכנתאות בבאר שבע שיטפל בנו. ככה נוכל לדעת שאנו עובדים עם אדם בסביבה שלנו, שהקשרים שלו הם מקומיים ומתאימים לנו ולצרכינו, נוכל להיפגש ולפנות ליועץ המשכנתאות בכל שאלה, לא רק טלפונית אלא גם בצורה פרונטלית.

מחפשים יועץ משכנתאות? עדי יאנצ'ר מאלפא משכנתאות מחכה לכם. נשמח להזמין אתכם לכוס קפה כדי לחשוב ביחד על פיתרונות יצירתיים ועל איך אנו מוצאים לכם את הריבית האטרקטיבית והמשתלמת ביותר.

חייגו עוד היום – 054-3021632