היזם מני גיא במגעים לרכישת מועדון הכדורגל הפועל אשקלון

האם הלוחם מני גיא שנפצע בעזה וקיבל עיטור האומץ ירכוש את הפועל אשקלון? על דרכו המיוחדת לצמרת של הלוחם, אהבתו לכדורגל עוד מילדותו ועד להחלטה להיכנס לעולם הכדורגל…

היזם המצליח מהדרום הקים את חברת פינטק ומיזם אפליצ'ק מעומר, הנותנת שירות לעסקים קטנים וגדולים בתחום המימון אשראי וביטוח, כמו כן פלטפורמה לביטוח משכירי דירות .
אפליצ'ק פיתחה טכנולוגיה ייחודית לחיתום אשראי, דבר הנותן אפשרות לכל אדם בעולם לעשות עסקה בפחות מ 5 שניות עם חברה או בן אדם פרטי על פני הגלובוס.
לגיא שגדל במיתר והחברה שלו מעסיקה עובדים רבים בבאר שבע ובדרום, הוצעו לרכישה שתי קבוצות נוספות אחת מהן מליגת העל.
חברתו של מר גיא אפליצ'ק הינה נותנת חסות לקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים אשר בעליה, משה חוגג גדל יחד עם גיא בישוב מיתר, נודע שחוגג המליץ בחום לגיא לקדם את המהלך במיוחד החשיבות הינה בעיר בדרום כמו אשקלון, עיר של כדורגל.
מני גיא תושב הדרום אשר מבין את חשיבות המהלך לטובת קידום ופיתוח קהילתי באזור הדרום מקווה שבאמצעות הרכישה יוביל לשינוי חברתי תרבותי בעיר ובאיזור .
מני גיא פורסם בעברו בהיותו לוחם שקיבל את עיטור האומץ מראש הממשלה וצל"ש הנשיא בעקבות פעולה הירואית בה הציל באירוע ביטחוני אזרחים ישראלים בלב רצועת עזה, גיא חטף 6 כדורים באותו אירוע.
מקורב לגיא אישר לחדשות ב"ש את הפרטים אך טען כי בשלב זה אשתו של גיא מתנגדת למהלך, דבר נוסף הכרוך באישור זה את הסכמתו של אחיו של מני גיא השוהה כרגע בחו"ל לכהן כמנכ"ל הקבוצה ,בימים הקרובים התמונה תתבהר.
אגב, ראש עיריית אשקלון מר תומר גלאם מעוניין לקדם המהלך וכן גורמים בכירים מנסים לקדם את הרכישה מול מני גיא שמבחינתו קצת חושש מהפרסום הנלווה למהלך שכזה.